UKONČENÍ SBÍRKY -  POKUD JSTE PŘISPĚLI, MOCKRÁT VŠEM DĚKUJEME, POKUD JSTE SDÍLELI, TAKÉ MOC DĚKUJEME!!!!!!!!!!
 
PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2024,
HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA A SPOKOJENOSTI.
 
PŘEJÍ 
 
LENKA A LUCKA
 
   

 

 

Novinky - KLIKNI a dozvíš se více o aktuální sbírce " Účetnictví pro neslyšící ve znakovém jazyce" www.donio.cz/pribeh/14314

 

Napište nám 

 

O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Od roku 2022 byla navázána spolupráce s mojí sestrou Lucií Poupětovou, která je od narození neslyšící. Tento hendikep ji doprovází celým jejím životem a i přes to, že je velice pečlivá, spolehlivá a cílevědomá, není to pro ni v životě vůbec jednoduché. Protože jsem s ní vyrůstala a uvědomuji si, jak to má v životě těžké a pro "nás normální zdravé" lidi celá řada situací, které bereme jako automatické a přirozené, pro ni opravdu není vůbec tak samozřejmá. 

Celý život mě provází myšlenka, směr a jasná vize, že určitě není v tomto světě jediná a pokud budu mít co nabídnout, ráda bych se pokusila této skupince lidí alespoň částečně pomoci.

 

Představuji Vám novou posilu do svého účetního týmu :-)

 

Lucie Poupětová


 

Ahoj,

jmenuji se Lucka a chtěla bych Vám něco zajímavého o sobě říci a také i něco

nabídnout…

VIDEO VE ZNAKOVÉM JAZYCE  - úvod a představení - Lucka

youtu.be/1IUN9TmN2ro

youtu.be/ECHULSqmc70

 

Od malička jsem neslyšící a uvědomuji si, jak je obtížné plnohodnotně žít a zapojit se do normálního kolektivu mezi zdravé lidi. Jde o jakékoliv profese, 

s kterými jsou spojeny určité povinnosti vůči státu (např. státním úřadům, pojišťovnám, sociálkám, apod.).

Existuje určitá jazyková bariéra, která bohužel je tady s námi, určitě se s ní každý setkal, kdy vnitřně se snažíme dělat vše co je potřeba, ale i přes to, tomu nerozumíme a vzniká tak neporozumění a stres mezi oběma stranami, které končí zby

tečnými nedorozuměními a následně pak i bohužel penalizací od úřadů, či budoucím exekucím apod. Proto si myslím, že má pomoc bude pro Vás velkým přínosem.

Mám možnost Vám s tímto problémem pomoci a ráda bych Vám nabídla služby jako účetní a daňová poradkyně ve znakovém jazyce :-) Znamená to tedy, že odpadá jakákoliv jazyková bariéra mezi námi. Možná Vás teď zajímá, proč zrovna já a účetnictví? :-) Odpověď je jednoduchá…. Na účetnictví nejsem sama, protože mi tvoří velké profesní zázemí má sestra Lenka, která již 12 let pracuje v této oblasti jako samostatná účetní. Vše má „pod svými křídly“ ona a dohlíží tak na správnost a preciznost poskytovaných účetních služeb. Tedy nemusíte se bát, zkušenosti tedy máme :-)

Vzdálenost není žádný problém. V této době se komunikuje s úřady především elektronicky, přes datovou schránku. Není problém si zasílat doklady emailem nebo vložit do obálky a odeslat poštou.

Pokud Vás tato má nabídka oslovila, pak mě neváhejte kontaktovat. Budu ráda, když Vám budeme moci pomoci :-)

Děkuji za pozornost!

Lucka

Prosím, pouze vážní zájemci.


 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Bc.Lenka Škorpová, Lucie Poupětová

Babice 16
25167 Řehenice

Lenka - TEL: 776 084 777
Lucie - TEL: 777 598 893 - sms, WhatsApp,web

Vyhledávání

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode