Zpracování účetnictví pro neslyšící klienty

   Trápí Vás, že nerozumíte, co po Vás úřady chtějí? Pokud ano, jste na správném místě :-) 

  • Rozhodli jste se, že si přivyděláte jako řidič Boltu, či jiné podobné společnosti? První zádrhel, s kterým se můžete setkat, je zřízení živnosti, registrace na sociálce a zdravotní pojišťovně. Neberte to na lehkou váhu, protože s tímto je spojená celá řada povinností, které musíte udělat ještě, než skutečně začnete vydělávat. Založením živnosti to opravdu nekončí, ale celý kolotoč zařizování teprve začíná. Proto neváhejte a obraťte se nás, máme zkušenosti a ještě k tomu Vám to přetlumočí Lucka ve znakovém jazyce a vše vysvětlí. 
  • Jste neslyšící, podnikáte již nějakou dobu nebo se teprve rozhodujete, že začnete? Trápí Vás, že účetní nerozumíte a ona nerozumí Vám? Pak jste tady na správném místě :-) Pomůžeme Vám! Stačí nás kontaktovat.
  • Na vzdálenosti nezáleží, v této době komunikujeme převážně online, tedy ani to pro nás není problém. Dokumenty lze poslat elektronicky nebo vložit do obálky a poslat poštou. 
 

 VIDEO VE ZNAKOVÉM JAZYCE  - úvod a představení - Lucka

youtu.be/1IUN9TmN2ro
youtu.be/ECHULSqmc70

 

 

 

Účetnictví pro neslyšící

29.09.2023 00:42

Prosím sdílejte - sbírka "Účetnictví pro neslyšící ve znakovém jazyce"

Pěkný den všem, tato zpráva je určena především pro neslyšící komunitu... poprosím o sdílení naši sbírky, aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí   "My chceme také rozumět účetní, komunikovat a řešit vše přes webovou kameru nebo posílat videa s vysvětlením místo psaní, ne všichni neslyšící jsou...

Diskusní téma: Účetnictví pro neslyšící

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Kontakt

Bc.Lenka Škorpová, Lucie Poupětová

Babice 16
25167 Řehenice

Lenka - TEL: 776 084 777
Lucie - TEL: 777 598 893 - sms, WhatsApp,web

Vyhledávání

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode